Директор інтернату Присяжнюк Анатолій Іванович

Антопільський психоневрологічний інтернат є стаціонарною соціально-медичною установою, призначеною для проживання громадян похилого віку та осіб з інвалідністю старших 18 років з психоневрологічними захворюваннями, які потребують постійного стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Інтернат розташований в маєтку архітектурної будівлі XVIII — XIX століття в селі Антопіль Томашпільського району.
Заклад створено відповідно до постанови Ради Міністрів УРСР від 01.07.1958 №853, як будинок інтернат для пристарілих. З 01.07.1981 згідно наказу облсоцзабезу №550 від 25.05.1981 заклад перепрофільовано в психоневрологічний інтернат.
Заклад розрахований на 120 ліжко-місць. Станом на 01.07.2020 тут проживають 113 людей з діагнозами: шизофренія, органічне враження центральної нервової системи, легка, помірна та важка розумова відсталість.
В головному корпусі інтернату розміщені жилі кімнати, медпункт, ізолятор, карантинна кімната, кімната відпочинку та трудотерапії, кімнати для гігієни, два  холи для культурного відпочинку, їдальня, кухня та адміністративні приміщення. При інтернаті є банно-пральний  комбінат, гараж та складські приміщення.
Для клієнтів інтернату проводяться різноманітні заходи. Кожен вибирає заняття в силу своїх можливостей відповідно до медичних показів та за власним бажанням. Періодично проводяться змагання з шашок та шахів. Організовано перегляд телепередач та художніх фільмів, організовуються ігри та розваги.
Штатна чисельність працівників – 80  посад. В тому числі: лікарський персонал -1,5 ставки; середній медичний персонал – 8; молодший медичний персонал – 35,5; спеціалісти – 15; інші працівники 20. Станом на 01.07.2020 року працюють 70 працівників, які докладають максимум зусиль для забезпечення гідних умов проживання  клієнтів.