Директор інтернату: Голота
Віктор Якович 

Колектив Яришівського психоневрологічного будинку–інтернату складає більше сотні чоловік. В тому числі лікар-психіатр, вісім медичних сестер, 36 працівників молодшого медичного персоналу, фахівець із соціальної роботи, соцільний працівник,   організатор культурно–дозвільної роботи, чотири кухаря, четверо працівників банно–прального комплексу.

В інтернаті функціонують п’ять структурних підрозділів: адміністративний, медичний, харчоблок, банно– пральний комплекс, підсобне господарство.

Підсобне господарство Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату

Будинок–інтернат розрахований на 170 клієнтів та складається з двох відділень.

Психоневрологічне відділення розраховане на 140 клієнтів з діагнозами: шизофренія, органічне враження центральної нервової системи, легка, помірна та важка розумова відсталість.

Спеціальне відділення геріатричного профілю розраховано на 30 клієнтів з діагнозами: розладами психіки та поведінки внаслідок алкоголізму, ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності, атеросклерозу.

В обох відділеннях створені належні умови для проживання, із затишними кімнатами та усім необхідним людині для життя. Для клієнтів існують куточки відпочинку, де вони можуть поспілкуватися, подивитися телевізор, переглянути журнали та газети і мають змогу втілювати будь–які творчі задуми та прагнення.