Про заходи психологічної реабілітації та матеріальної допомоги учасникам бойових дій на Сході України повідомили в Департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

В рамках програми «Психосоціальна реабілітація ветеранів АТО/ООС та членів їхніх сімей» проведено 1479 індивідуальних психологічних консультацій та 66 групових занять.

Проведено «Обласний рафтинг-тур по річці Південний Буг» для 30 учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Організовано відвідування 250 дітьми учасників АТО/ООС кінотеатру в рамках заходу «Культурне дозвілля».

Внесено зміни до Програми в частині надання одноразової та щорічної матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, організації поховання загиблих (померлих) осіб, які брали участь в АТО/ООС та надання матеріальної допомоги на поховання.

 Розроблено порядки: «Порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та цілісність України»;

«Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення почесної церемонії поховання осіб, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та цілісність України»

Затверджено список студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І та II семестру 2019-2020 навчального року.

 “Щодо компенсацій на навчання, то цьогоріч компенсаційну виплату отримають 336 студентів, які вперше здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень у закладах Вінницької області. Вартість компенсації варіюється від 7600 грн за навчальний рік до 34 000 грн, а її загальна сума становить 4 175,5 тис грн”, - повідомив заступник директора Департаменту соціальної і молодіжної політики Олександр Мельник.