Представники Департаменту соціальної та молодіжної політики за ратифікацію Стамбульської Конвенції
На важливості ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської Конвенції) Україною, що активізує подальшу взаємодію усіх інституцій для боротьби з домашнім насильством наголошено під час широкої публічної онлайн - дискусії.
Захід ініційовано та проведено Віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції спільно з Офісом Ради Європи в Україні до 10-ї річниці відкриття до підписання Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції).
«Стамбульська Конвенція - головний міжнародний стандарт у попередженні та боротьбі з насильством щодо жінок, який має бути втілений у національному законодавстві та практичній політиці. Зміст Конвенції розгортається навколо двох основних принципів та її головних опор: захисту постраждалих від насильства та покарання кривдників.
Ратифікація Конвенції надасть ширші можливості для встановлення юрисдикції України над правопорушеннями, встановленими відповідно до Конвенції, там де раніше така юрисдикція не здійснювалась», - йдеться у повідомленні Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.