Ольга Ревук, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції, разом з Барбарою Соха, заступником Міністра родини та сімейної політики Республіки Польща, та Тобіашем Бохенським, воєводою Лодзінського воєводства, здійснили моніторинг умов перебування 650 евакуйованих українських дітей з вразливих категорій, які тимчасово розміщені у готелі OSSA в Раві-Мазовецькій.

Під час візиту сторони обговорили питання комплексного забезпечення потреб дітей: надання освітніх, медичних послуг, психологічної допомоги, навчання української та польської мовам, забезпечення харчуванням, різноманітним дозвіллям.

Також обговорили види інституційних закладів та сімейних форм виховання, які можуть забезпечити найкращі інтереси кожної дитини з вразливих категорій під час перебування у Польщі.

Домовились також про порядок реєстрації дітей та передачу інформації про кожну дитину консульській установі для постановки на консульський облік.

«Діти тут задоволені, підхід до задоволення їхніх потреб комплексний та професійний. Лодзінске воєводство доклало зусиль, щоб забезпечити найкращі умови для українських дітей, постраждалих від війни», - зазначила Ольга Ревук.