Як повідомив  Голова ОВА Сергій Борзов за останню добу - це понад 30 тон: 17 т - з Італії, 8 т - з Нідерландів, 7,5 т - з Німеччини.

Переважно продукти: борошно, вода, дитяче харчування.

Також засоби гігієни для дітей та дорослих, одяг та взуття.

Значна частина вантажу – ліки та витратні матеріали, які необхідні у місцях бойових дій та у містах, де лікують поранених вояків і постраждалих мирних жителів.

Ковдри, матраци, подушки, термоси, аптечки - усі ці речі дуже потрібні нашим захисникам та жителям регіонів, які потерпають від ворожих обстрілів. Усе поїде далі - за призначенням!

«Щира вдячність нашим партнерам і громадянам братніх країн», - зазначив Голова ОВА.

Ще 2 фури гуманітарної допомоги отримали на Вінниччині від польської фундації «Благодар», представники якої організували збір найнеобхіднішого товару серед жителів дружньої Польщі та Люксембургу.

Це 30 тонн засобів особистої гігієни, медикаменти першої допомоги, продукти харчування, овочі та теплий одяг.

Як повідомив голова ОВА Сергій Борзов, далі допомога поїде на першочергові потреби військових, які обороняють Мелітополь, Маріуполь, Харків, Київ. Також частину вантажу планують доставити до цивільних жителів Харківської області.

«За останню добу на Вінниччину доставлено ще кілька вантажів з Італії, Австрії та Англії», - зазначив Сергій Борзов.

Вантаж організувати більше 20-ти приватних підприємців Вінниці, які в мирний час займалися вантажними автомобілями сільськогосподарського призначення.

Задіяли робочі контакти для зібрання гуманітарного вантажу.