Наталя Заболотна прозвітувала на засіданні постійної комісії облради з питань охорони здоров`я, соціального захисту населення та ветеранів.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації оприлюднила звіт голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова про здійснення облдержадміністрацією делегованих обласною Радою повноважень за II півріччя 2020 року та І півріччя 2021 року.

Депутати взяли інформацію до відома та рекомендували проєкт рішення про звіт голови обласної державної адміністрації внести в порядок денний чергової сесії обласної Ради.

Депутати також взяли до відома інформацію директора Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації Світлани Ярмоленко про виконання Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2019-2021 роки.  

Члени комісії розглянули проєкт рішення «Про утворення спостережної ради Комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної Ради».  

Постійна комісія дала згоду на передачу майна, земельної ділянки, прав та обов’язків реорганізованої Козятинської обласної протитуберкульозної лікарні до Обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру Вінницької обласної Ради».  

Депутати також погодили проєкт рішення про реорганізацію чотирьох закладів охорони здоров’я – протитуберкульозних санаторіїв: Кашперівського дитячого «Лісова пісня», Маньковецького дитячого, Могилів-Подільського дитячого та Могилів-Подільського дорослого шляхом приєднання до Обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру. 

Члени постійної комісії підтримали передачу майна,  прав та обов'язків реорганізованого Плисківського  психоневрологічного  інтернату до Обласного пансіонату для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку та внесення відповідних змін до Статуту Обласного пансіонату.

Члени комісії також розглянули лист від батьків, діти яких хворіють на муковісцидоз (органне захворювання), про забезпечення лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами.

Загалом, постійна комісія розглянула 19 питань порядку денного.