Дорогі земляки! Шановні працівники сфери соціального захисту Вінницької області! Щиро вітаю із прийдешнім Різдвом Христовим та Новим роком!

У святково-зимову пору ми особливо цінуємо домашній затишок і родинне тепло. Ми чекаємо новорічних свят, аби розділити радість з найріднішими людьми та загадати заповітне бажання. Подякувати тим, хто оберігає нашу країну на фронті та рятує життя у лікарнях,  вчить наших дітей у школах і захищає нас від небезпеки.

Найгарячіші привітання хочу адресувати Вам, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівникам соціальної сфери!

Хочу висловити Вам безмежну вдячність за Ваші подвижницькі зусилля, не маю сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, які заплановано здійснити у новому, 2022 році.

Ми не так давно відзначили 30-ту річницю Української Незалежності. Пам’ятайте, кожен з Вас, працівників соціального захисту,  виконує важливу місію у зміні нашої держави на краще.

Нехай чиста, непохитна віра у втілення заповітних мрій надає вам сил та натхнення на нові звершення протягом усього 2022 року.

Бажаю кожному з Вас  у Новому році щастя і достатку, злагоди та благодаті, здоров’я і мирного неба над головою.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою, найкращими побажаннями,

Перший заступник голови Вінницької ОДА

Наталя Заболотна.