Перший заступник голови ОДА і депутат облради Наталя Заболотна повідомила про рішення термінового засідання облради.

У воєнний час усі засідання термінові, бо рішення потрібно приймати максимально швидко!

На порядку денному три питання.

Перше. Ухвалили звернення до Організації Об’єднаних Націй (ООН), усіх країн-учасниць Північноатлантичного альянсу, Сполучених Штатів Америки, Великобританії та усієї міжнародної спільноти з єдиним проханням – закрити небо над Україною!

Вже 10 днів над нами не літають пасажирські літаки. Чому не можна закрити повітря і для військових? Окупанти щодня випускають десятки оперативно-тактичних ракет наземного і морського базування типу “Іскандер” і “Калібр” по мирним містам і селам України. Це потрібно припинити!

Друге. Делегували Вінницькій обласній військовій адміністрації повноваження з визначення переліків та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг, які здійснюватимуться розпорядниками та одержувачами коштів обласного бюджету на пряму без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель.

До цього часу, щоб закупити будь що за державні кошти сумою вище 50 тис. грн, потрібно було провести процедуру, яка займає багато часу – від 14 днів, до декількох місяців.

Тепер це лише кілька годин.

Зараз кожна хвилина на вагу людського життя!

Третє. Вкрай важлива зміна, для прийняття оперативних рішень у сфері оборони та забезпечення життєдіяльності області - збільшили матеріальний резерв області до 150 млн грн.

Мета цього одна - перемога України!

Слава нашим Героям!