9 березня близько 100 дітей відправились до Литовської республіки, під місто Каунас, де перебуватимуть на час проведення воєнних дій на території України.

 Як повідомив Сергій Борзов, начальник військової адміністрації Вінницької області, це вже другий виїзд дітей Вінниччини.

 Литовські волонтери організували перебування дітей у пансіонатах, будинках відпочинку, об’єднуючи і із процесом навчання, екскурсіями.

 Це діти вінницьких військових, медичних працівників, волонтерів, працівників критичної інфраструктури, які не можуть виїхати з Вінниці, і перебувають на своїх робочих місцях. Учні від молодших класів до старших будуть забезпечені повним соціально-гуманітарним пакетом за рахунок литовської сторони.

 «Литовці готові прийняти ще 800 дітей. Польські друзі Вінниччини також визначаються із можливостями прийняти наших дітей. Дякую за все. Ми всі віримо, що це не надовго. В Україні буде мир! І діти будуть разом з батьками вдома!» - зазначив Сергій Борзов.

 Шість днів тому польське місто Закопане прийняло вінницьких дітей - у місцеві родини, пансіонати, місцеві навчальні заклади…