Заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна презентувала  on-line платформу https://bit.ly/2UGGFYd, створену для обміну інформацією між тими, хто потребує допомоги, і тими, хто може її надати:

«Ми працюємо – ВИ залишаєтесь вдома!»

Коронавірус Covid-19 – це повсякденні нові виклики! Щодня з’являються питання, ситуації та проблеми, до яких ми не були готові.

Але потужна команда фахівців, сучасне бачення колег щодо вирішення того чи іншого завдання, підтримка соціально-відповідальних партнерів дає надію побороти пандемію!

Сьогодні провели відеонараду з керівниками територіальних центрів соціального обслуговування та центрів надання соціальних послуг з усіх районів міст та ОТГ Вінниччини. Відпрацьовано та удосконалено механізм надання допомоги на місцях найбільш вразливим верствам населення в умовах карантину, звернення яких надходять на гарячу лінію 0800216433 та через on-line платформу https://bit.ly/2UGGFYd.

Дякую усім небайдужим! Долучайтесь до спільної справи!

Бережіть себе та близьких!

Нагадую для тих, хто хоче надати допомогу та потребує її, можете скористатись on-line платформою «STOP Covid-19. Спільна протидія поширення вірусу у Вінницькій області» https://bit.ly/2UGGFYd.