Медичні працівники КУ «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримали допомогу, організовану Офісом Президента України, у вигляді одноразових костюмів та захисних масок. За словами заступниці голови ОДА Наталі Заболотної, це вже четверта централізована поставка, яка призначена і для Вінницької області.

«Загалом, за цим розподілом Вінниччина отримує 2,5 тисячі комбінезонів, 8 тисяч масок-респіраторів №95 та 205 пар бахіл. Ця поставка, відповідно до доручення головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, розподілена між лікарнями, які входять до першої хвилі надання допомоги хворим на COVID – 19, а також між закладами екстреної медичної допомоги», - зауважила Наталя Заболотна.

Сьогодні першу партію допомоги у кількості 135 комбінезонів та 100 медичних респіраторів передано Вінницькому обласному центру екстерної медичної допомоги та медицини катастроф. За словами Наталі Заболотної, завтра буде додатково передано ще 105 комбінезонів та 700 медичних масок, а також по 20 пар бахіл.

Про забезпечення екстренки та поточну потребу у засобах індивідуального захисту розповів медичний директор Центру Станіслав Скоробогач: «На сьогодні ми отримали ще 135 одноразових костюмів, а також одноразові захисні маски у кількості 100 штук. Для нас така допомога є важливою, адже, виїжджаючи на виклик, нам необхідно 700 - 720 одноразових костюмів при повному навантаженні за добу, адже кожен пацієнт, до якого ми виїжджаємо, може бути хворий на COVID – 19. Для нас будь-яка допомога є важливою. Наразі є потреба в захисних масках, респіраторах, адже цей матеріал досить швидко використовується».

Під час зустрічі була присутня народний депутат України Ірина Борзова. Вона поцікавилася проблемами щодо забезпечення станцій та підстанцій екстреної медичної допомоги області, потреби у забезпеченні засобами індивідуального захисту.