Розповіла Наталя Заболотна

Лікарняний заклад спеціалізується на допомозі громадянам, які ліквідовували аварію на Чорнобильській АЕС та тим, хто постраждав від наслідків радіоактивного зараження. В нашій області проживає понад 17 тисяч громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. Тільки ліквідаторів - понад 4 тисячі.

Перший заступник голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна розповіла про зміни, які впроваджуються у роботі «чорнобильського» диспансеру. Зокрема, про облаштування зовнішнього ліфту, який забезпечить доступ мало мобільних громадян до всіх трьох поверхів лікарні.

«Наш обов’язок – допомагати цим людям, вони для нас є і будуть прикладом мужності, самовідданості та патріотизму. Для цього на Вінниччині функціонує обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення.

Вперше в області саме на базі «чорнобильського» диспансеру стали проводитися лапараскопічні хірургічні втручання.

І саме тут, у Вінниці, з’явився перший комп’ютерний томограф.

І тепер тут повноцінно працює ще й ліфт, який неодноразово просили пацієнти цієї лікарні.

Цього року, на день народження диспансеру, Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА разом з обласною радою подарували закладу сертифікат на 2 млн грн для придбання підйомника, а сьогодні ми мали змогу перевірити як він працює.

Лікарні вдалося зекономити майже пів мільйона гривень, завдяки тендеру, за які тепер придбали та встановлюють дизель-генератор.

Тепер заклад зможе ще якісніше надавати свої послуги.

Ми завжди повинні пам'ятати, що герої нашого часу живуть поруч з нами!», - повідомила Наталя Заболотна.