Відбулося засідання комісії обласної ради з питань економіки, фінансів та бюджету.

На порядку денному - 17 питань. Їх члени комісії розглядали у переддень прийняття обласного бюджету на 2022 рік. Свої думки на засіданні комісії висловила перший заступник Вінницької ОДА, депутат обласної ради Наталя Заболотна.

Наталя Заболотна повідомила, що усі запропоновані нею та її колегами зміни до соціальних програм, які діють у Вінницькій області підтримали члени комісії.

 «Виступила щодо змісту та важливості підтримки обласних програм:

«Цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки»;

«Обласну програму підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми на період до 2026 року»;

«Обласну цільову програму підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил на 2022-2026 роки».

Щодо останньої - детально інформувала колег-депутатів про найважливіші напрямки підтримки учасників бойових дій та їх сімей, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій, які містить ця програма і, які до цього часу впроваджуються лише на Вінниччині.

 Дякую колегам по комісії - усі програми підтримано одноголосно.

 Крім розгляду питань порядку денного мною було запропоновано підтримати ще декілька важливих змін, які необхідно було прийняти, щоб дати можливість їх реалізувати до кінця цього:

При будівництві 2 малих групових будинків (МГБ) було зекономлено 1,9 млн грн державних коштів. Запропонувала перерозподілити ці кошти на придбання квартир для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа відповідно до загально-регіонального списку.

Надійшла субвенція з державного бюджету у сумі 7,5 млн грн на придбання рентген-апаратів для ковідних лікарень. Запропонувала підтримати розподіл, запропонований Департаментом охорони здоров’я та реабілітації ОДА:

- Вінницький обласний фтизіопульмонологічний центр;

- Немирівська міська лікарня;

- Жмеринська центральна районна лікарня.

Усі зміни підтримано», - зазначила Наталя Заболотна.