Повідомила перший заступник голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна. 

У нас в області працює обласна організація Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ), яка одна з найкращих в Україні. Під час зустрічі з Президентом Товариства Червоного Хреста України Миколою Поліщуком та Генеральним директором Національного Комітету ТЧХУ Максимом Доценко відбулася цікава і плідна розмова.

 Основна місія Червоного Хреста – допомогти тому, хто цього потребує. Тому у нас в області вже багато років налагоджена тісна співпраця з цією організацією на всіх рівнях влади. Це важливо, особливо в такі часи, як зараз, коли пандемія COVID-19 та продовжується війна на Сході.

 «Організація постійно допомагає. І досить суттєво. До прикладу, минулого року для закладів охорони здоров’я закупляли засоби індивідуального захисту, побутову техніку, медичне обладнання на загальну суму більше 3 млн грн.

 Вінницька обласна клінічна інфекційна лікарня отримала допомогу медичним обладнанням, постільною білизною, засобами індивідуального захисту майже на 1 млн грн. Коли ми її відкривали, у лікарні не вистачало коштів, щоб це все придбати.

Майже дві тисячі осіб, які мають статус малозабезпечених або потерпілих від надзвичайних ситуацій отримали адресну матеріальну допомогу (одяг, взуття, засоби гігієни, предмети першої необхідності)», - повідомила Наталя Заболотна.

 Товариство Червоного Хреста України та його обласна організація здійснює постійну підтримка учасників бойових дій, виїзди у зону АТО.

 В області також працює спеціально оснащений та підготовлений Загін швидкого реагування та Школа першої допомоги.

 Наталя Заболотна висловила впевненість, що співпрацю з Товариством Червоного Хреста треба продовжувати на рівні громад.

 «Допомога, яку надає Червоний Хрест, в черговий раз доводить що співпрацю потрібно ще більше розповсюджувати. Особливо у громадах області. Нажаль не всі керівники громад розуміють важливість цього. Тому, будемо й далі намагатись це виправляти», - зазначила Наталя Заболотна.