Адреса - Хмельницьке шосе, 7. Контактні номери: 097 743 82 48, 093 708 46 07.

Його роботу координує заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Сергій Шмігленко.

Штаб централізовано забезпечує речове та продовольче забезпечення наших воїнів з Збройних сил України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та підрозділів Територіальної оброни, які боронять Вінницьку область.

«Кожен вінничанин може долучитись та надати допомогу хлопцям та дівчатам, які захищають нас. Якщо маєте бажання та можливість - привозьте продукти та речі», - йдеться у повідомленні начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова.

У разі потреби телефонуйте за особистим номером телефону: 097 743 82 48. Графік роботи штабу з 9:00 до 21:00 год.

Напрямок медичного забезпечення координує Бондарчук Людмила Семенівна. З приводу потреби та допомоги медичними засобами та медикаментами телефонуйте за особистим номером телефону: 093 708 46 07.

 Речове забезпечення

Існує потреба: в ліжках, матрацах, спальниках, карематах, бронежилетах, касках, пральній машині, павербанках, раціях Моторола, маскувальних сітках, плитоносках (розгрузки), тактичних рукавицях, бензопили, масла до бензопил, переноски будівельні на 10, 20, 50 метрів, генераторах, електрообігрівачах, ковдрах, ліхтариках, мішках, подушках, постільна білизна, рюкзаки, скотчеві, .

Продукти харчування

Маємо в наявності та водночас потребуємо: питна вода, картопля, консерви, крупи, макарони, овочі, олія, сіль, солодощі, фрукти, хліб, цукор, чай та кава. Продукти харчування приймаються виключно в запакованому (фабричному) вигляді.

Засоби гігієни

Потрібно: антисептики, аптечки, зубна паста, рідке/тверде мило, пластир, вологі/сухі серветки, рушники, туалетний папір та шампунь.

Одяг

Потрібно: бушлати, взуття, куртки, наколінники, шкарпетки, рукавиці (робочі, теплі), светри, футболки, шапки та штани.

Готівкові кошти.

Прийом готівки здійснюється в кабінеті №136 (Книжка, 1 поверх, праве крило).

 Потреба буде уточнюватись щодня!

 Спільними зусиллями ми переможемо ворога!

За нами – правда. За нами – Україна.

Мета одна – мир в Україні.

Слава Україні!