Заявив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов

Сьогодні 24 лютого приблизно о 4:30 ранку РФ напала на низку міст України, тим самим розпочавши активні військові дії проти України. На сьогодні атаковано багато обєктів військової інфраструктури, в тому числі і на Вінниччині – три обєкти військових частин у Калинівці, Тульчині та Бохониках. На разі, там тривають відповідні рятувальні роботи. Указом Президента та рішенням Верховної Ради України в державі запроваджено військовий стан.

О 9:00 голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов спільно із головою обласної Ради Вячеславом Соколовим та Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим провели ескпрес-брифінг, аби донести до жителів міста й області найпершу й найактуальнішу інформацію.

«Найперше – БЕЗ ПАНІКИ! В області на сьогодні злагоджено працюють усі служби та відомства, що відповідають за життєдіяльність усіх сфер міста й області. Усюди на державних обєктах критичної інфраструктури, на спецобєктах та в органах влади посилено спецохорону. Транспорт, водозабезпечення, електроживлення працюють безперебійно. Так, можуть ставатися штатні локальні ситуації – але причиною тому є перевантаження транспортом вулиць. Ми стежимо за розвитком ситуації і вживаємо усіх заходів, аби упередити можливі атаки з боку ворога» - сказав на початку брифінгу Сергій Борзов.

Вінницький міський голова також доєднався до позиції голови облдержадміністрації щодо забезпечення громадського спокою в обласному центрі, та відсутності панічних настроїв. «Громадський транспорт Вінниці діє, все працює в нормальному режимі, там, де необхідно перевести певні підроділи в посилений режим – ми це вже зробили» - сказав Сергій Моргунов.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що усі органи виконавчої та представницької влади Вінниччині нині працюють злагоджено, постійно на зв`язку, готові вирішити усі критичні питання, що виникатимуть у населення.

Завершуючи брифінг голова облдержадміністрації Сергій Борзов зазначив, що керівники області й міста, працівники облдержадміністрації, облради та міськради переведені в режим «штабної» роботи у форматі «24/7». «Ми постійно на місці, на роботі, ми тут живемо і готові до будь-яких викликів, до вирішення усіх критичних питань населення Вінниччини» - сказав Сергій Борзов.

Закликаємо населення Вінницької області не піддаватись паніці, не вірити усім повідомленням, що нині активно розповсюджуються багатьма «телеграм-каналами», бути спокійними та не піддаватись паніці!