Депутатам доповіла директорка Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Світлана Ярмоленко.

Члени профільної комісії Вінницької обласної ради погодили проєкти рішень з виконання обласних соціальних програм. Остаточне рішення ухвалять депутати у сесійній залі. 

8 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів.

Світлана Ярмоленко представила депутатам результати виконання  програми соціального захисту та цільової підтримки населення, дія яких завершується у 2021 році. Також Світлана Ярмоленко ознайомила членів комісії з відповідними програмами на період 2022 - 2026 років.

Мова йшла про виконання діючих програм:

Про Обласну комплексну програму підтримки сім`ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року за 2019 – 2021 рр.; Обласну комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції/операції об`єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об`єднаних сил на 2016-2021 роки та Комплексну цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2019 – 2021 роки.

 

Члени комісії вирішили інформацію взяти до відома та погодити проєкти рішень про затвердження цих програм.

 

Комісія також взяла до відома та погодила відповідні проєкти рішень обласної ради про затвердження таких  програм на період 2022 - 2026 років.